Dílenské zpracování

  • Firma Interiéry Fajfr disponuje novými výrobními prostoty. 

  • Veškeré vybavení dílny je přizpůsobeno moderním požadavkům výroby nábytku, a to i pro velmi náročné zákazníky. 

  • Nové stroje, paleta ručního i elektrického nářadí naší firmě  umožňují pečlivou výrobu. 

  • Navíc u nás máte záruku toho, že váš nábytek bude vždy vyroben a namontován vyučeným a zkušeným truhlářem-profesionálem.

   
Řezivo a velkoplošné materiály

KRONOSPAN Jihlava je naším předním dodavatelem laminovaných desek.  Je to jeden z největších a nejmodernějších výrobců velkoplošných materiálů na bázi dřeva v Evropě.  Desky se vyznačují nejvyšší kvalitou a jsou vyráběny především z domácích surovin.  Díky jejich vynikajícímu designu a vysokým hodnotám je nábytek od nás „opravdovým nábytkem“.

   

Boční plochy-hrany

Již řadu let upravuje naše firma boční plochy odolnými abs hranami o tloušťce 0,5, 0,7 a 2mm.  Tento důležitý technologický krok, který vyráběný kus povyšuje, je prováděn na profesionálním olepovacím stroji.  Hrany HRANIPEX, se kterými pracujeme, zvyšují odolnost a trvanlivost daného kusu.  Motto firmy HRANIPEX  je „Nechceme být největší-chceme být nejlepší!“. 

   

Povrchová úprava dýhovaných a masivních kusů

Ani laky nenecháváme pouhé náhodě.  Používáme především vodou ředitelné, které jsou praktické a ekologické.  Osvědčila se nám italská značka SAYERLACK.  Produkce firmy SAYERLACK zahrnuje široký sortiment materiálů pro povrchovou úpravu nábytku, oken, dveří, podlah,… Díky této produkci dosáhneme vysoce kvalitního a odolného povrchu.  A ten je jen zdánlivým detailem.  Právě povrch dotváří celkový dojem, který z nábytku máte.  I v tomto ohledu svou volbou dotváříte své vlastní životní prostředí – chcete povrch lesklý, nebo matný?  Hladký, nebo s výraznou strukturou? 

   

Kování

Kování má velký vliv na správnou funkčnost nábytku.  Našim zákazníkům nabízíme výsuvy, závěsy, drátěný program aj. v mnoha provedeních.  V zásadě se snažíme nabídnou kování od rakouské firmy BLUM.  Výrobky firmy BLUM mají po celou dobu životnosti nábytku plnit dokonalou funkci bez jediné chybičky.

 
 

Předání zákazníkovi

  • Servis naší firmy zahrnuje samozřejmě také montáž a předvedení nábytku přímo na místě u zákazníka. 

  • Neodejdeme od Vás, aniž by nebylo něco nedořešené. 

  • Vždy doladíme vše podle Vašeho přání a k maximální spokojenosti. 

  • Nabízíme Vám zkrátka profesionální přístup vycházející z dobré řemeslné znalosti a zkušenosti.

 

                                                                                                                                                                                                                                                     Firma Interiéry Fajfr